Change Language Turkçe English German Azerian Russian French Romanian Arabic
Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Sipariş Takibi İletişim
Kargo Alımları Hakkında

Kargo ve Taşıma Bilgileri

toptangidaurunleri.com dan verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Kargo firması siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır.

 

Kargo Ücretleri

MAKİNE'ler ÜCRETSİZ KARGO İLE GÖNDERİLİR

GIDA'LAR ALICI ÖDEMELİ GÖNDERİLİR

toptangidaurunleri.com üzerinden yapılan alışverişlerde kargo ücretleri Alıcıya Aittir. toptangidaurunleri.com olarak MNG kargo ile yapılan UYGUN FİYAT anlaşması çerçevesinde kargo fiyatlarımız uygun fiyatlı gönderilmektedir. Alacağınız ürün miktarına ve ebatına bağlı olarak değişmektedir.

Güncel Kargo Ücretleri

 • Güncel Kargo Ücretleri

  • 0-5 Desi     : 71.50TL+KDV
  • 6-10 Desi   : 81TL + KDV
  • 11-15 Desi : 87,75TL+KDV
  • 16-20 Desi : 108TL+KDV
  • 21-25 Desi : 135TL+KDV
  • 26-30 Desi : 162TL+KDV

   

 

KDV hariç fiyatlardır

KDV hariç fiyatlardır

Kargo Neden Ücretsiz Değil?

Toptangidaurunleri.com ürün fiyatlarına Kargo ücretlerini eklemeden en makul ve düşük fiyatı yazar, Sizlerde biliyorsunuz ki Ücretsiz kargo demek sizin o ürüne kargo ücreti vermediğiniz anlamına gelmez.   Örneğin satış fiyatı 100TL olan bir ürün kargo ücreti eklenerek Ücretsiz kargo adı altında 130TL'ye satılabilir. Ve böylede yapılıyor. Ama Chocoworld bunu eklemeden Fiyatın en saf ve ham halini siz değerli müşterilerine göstermektedir. Güncel ekonomik konjektürde Türkiye'nin en iyi kargo anlaşmasına sahip olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Ücretsiz Kargo Hizmetinden Yararlanmak İçin Ne Yapmalıyım?

Ücretsiz Teslimat için aldığınız mal miktarının 600kg ve üzeri olması gerekmektedir.  Karma sipariş verebilirsiniz. Bu tarz bir sipariş vermek istediğiniz zaman 0850 304 26 30 no'lu numaradan bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?

Kargo ücretlerini öderken size teslim edilen kargonuzun üzerinde yer alan kargo etiketindeki kargo tutarını kontrol ediniz. Kargo ücretleri kargo etiketinin üzerinde yer almaktadır. 

Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister , ancak hassas olan bir konu vardır . Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden toptangidaurunleri.com sorumlu değildir.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.