Sepet 0
Alışveriş Sepetiniz

Toplam: 0 TL

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 3,321,969.50 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Hakkımızda

 

Kurumsal Yapımız

Chocoworld Grubu dünyanın önde gelen yüksek kaliteli çikolata,şekerleme ve hamur mix karışımı üreticisidir-biz çikolata,şekerleme ve hamur mix karışımı endüstrisinin kalbi ve motoruyuz. Tüm gıda endüstrisine hizmet ediyoruz. Tercih ettiğiniz bir ortak olarak,kakaoçekirdeğinden en iyi çikolata ürününe kadar özel çözümler sunuyoruz. Net odak noktamız iki kilit hedef grubudur: küresel ve yerel gıda üreticileri ve zanaatkarları. Her iki segment için farklılaştırılmış bir strateji uygulayarak,onların başarısına katkıda bulunuyoruz. Bu nedenle müşterilerimiz Chocoworld'ü yenilikçi bir ortak olarak takdir ediyorlar.

Bu siteden satın alacağınız her ürün Chocoworld marka kalitesi güvencesi altındadır.  Chocoworld, Kuvertür Çikolata,Waffle Sosları,Waffle Çikolataları,Likit Çikolata,Waffle Mix ve Brownie Mix gibi ürünlerin ana üreticisidir.

Biz  2010 yılında kurulmuş olan,Türkiye Başta Olmak üzere 8 farklı ülkede 95 şubesiyle Chocolate Cafe alanında hizmet veren CHOCOWORLD markasının bir kuruluşuyuz. 

 

www.thechocoworld.com bizleri Çatı şirketimiz Chocoworld websitesinden ayrıca inceleyebilirsiniz.

 

"Kaybedilen Her Müşteri Bir Servettir"

 

“Günümüzde insanlar her şeyin fiyatını biliyor, hiçbir şeyin değerini bilmiyor."

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.